Віктор Богомолов

Management Consultant


Senior Project Manager, Agile Consultant, Certified Scrum Professional®, більше 10 років досвіду в області ІТ, протягом яких пройшов шлях від розробника до керуючого директора ігрової студії, встиг попрацювати також в таких ролях: R&D інженер, менеджер проектів, продуктовий менеджер, продюсер ігор, IT консультант.
За останні 6 років Віктор став справжнім професіоналом в області проектного менеджменту, з використанням широкого спектра методологій і проектних підходів (Waterfall, Agile, Scrum, Kanban, PMBoK). Віктор будував і навчав команди різного розміру і професійного складу. Має досвід роботи з замовниками з різних сфер діяльності і географічних регіонів. Займається створенням, розвитком і консультуванням ефективних команд.


Тема доповіді: “Вибір інструментів менеджера: популярна, звична або оптимальна методологія?”

Тези доповіді:

Коли ми стартуемо новий проект, то завжди перед нами, як перед менеджерами, стає вибір – як ми цей проект будемо виконувати? Так само як розробники обирають технології та інструменти, за допомогою яких вони будуть реалізовувати проект, так і менеджери обирають доцільні методології управління проектом.

З одного боку вибір дійсно великий: Agile, традиційні підходи, різноманітні стандарти, процесно-оріентовані підходи та багато інших, – а з іншого боку є велика спокуса скористатися найпопулярнішим або найбільш звичним підходом.

Із доповіді ви дізнаєтеся:

  • Який підхід або методологія є оптимальними для вашого проекту
  • Якими підходами володіє успішний менеджер
  • Чому надати перевагу: спеціалізації або широкому профілю?
plugin by phploaded.com