Наталія Треніна – Agile коуч, керуючий партнер компанії SCRUMguides , сфокусованої на побудові ефективних процесів і створенні сильних команд. Сторінка в LinkedIn

ДОСВІД: За 12+ років в технологічній сфері, пройшла шлях від рядового розробника до керівника підрозділу корпорації. В 2008-му, відчувши цінність гнучких підходів, сфокусувалася на Agile як способі мислення і способі роботи. З 2009-го року, в якості партнера і співвласника SCRUMguides , допомагає клієнтам компанії будувати ефективні процеси і сильні команди.

ПРАКТИКА: За 5 років роботи, разом з іншими “гідами по скрам”, навчила більше 1000 чоловік, допомогла змінити десятки компаній, в числі яких Леві9, Сентури, КолоГлобал, ВінІнтерактів, НоваПошта та інші.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: Коучинг команд та організаційних змін. Робота з продуктовими компаніями, участь в стартап-конкурсах та допомогу технологічним підприємцям. Тренінги по скрам для команд і замовників, воркшопи з соціальним навичкам, командній роботі і технікам роботи над продуктом (lean startup, customer development).

Тема доповіді: «Шпаргалка по “поведінці”: корисні звички для здоров’я вашої організаційної культури.»

Рівень доповіді: Середній.

Тези доповіді:

Ні для кого не секрет, що гнучкі процеси припускають багато людського спілкування. Команди, і власники продуктів буквально “в шоці” від того, скільки часу тепер іде на комунікацію. Менеджери на тренінгах задають питання “скільки нам будуть коштувати всі мітинги по скрам”?

Спілкування – безцінне! :) Це людський процес, що допомагає нам розуміти один одного, синхронізувати свої дії, знаходити кращі рішення, створювати кращі продукти. Це людський процес, який при певній гігієну спілкування, може сприяти безперервному вдосконаленню організації. А за відсутності такої гігієни – може звести нанівець всі зусилля по впровадженню змін. Адже недарма аджайл-коучі подейкують “культура з’їдає будь-який процес на сніданок”.

Що ж таке культура спілкування? Які інструменти допоможуть прокачати командні та індивідуальні навички? Ці та інші питаннях будуть розкриті під час доповіді.

plugin by phploaded.com