Олександр Жебряков – має досвід роботи сертифікованим SAFe Програмним консультантом з фокусом на застосуванні Аджайл бізнес трансформації на різних рівнях роботи ІТ організацій.

Олександр має більш ніж 7 років професійного досвіду в розробці програмного забезпечення, управління проектами та бізнес-аналізу. В основі досвіду Олександра є сильна технічна підготовка з Java-технологій та безпосередня участь в проектах в різних бізнес-секторах, таких як телекомунікації, інвестиційно-банківські послуги та комп’ютерні обчислення в режимі реального часу.

Тема доповіді: «Аджайл у костюмі: погляд зі сторони бізнесу».

Рівень доповіді: Для досвідчених.

Тези доповіді:

Ви вже все знаєте про найкращі підходи до ретроспектив, вивчили три питання для щоденних зустрічей та прагнете зрозуміти чому “покращення вже сьогодні” ще не настало? Я розповім історію пенсійного фонду банку SEB, на прикладі якого ми подивимось на інші складові успіху Аджайлу у вашій орuанізації. Також ми спробуємо поставити себе на місце бізнесу та зрозуміти з якої точки зору він дивиться на розробку програмного забезпечення, і як це впливає на нас.

plugin by phploaded.com