Павло Михальчук Cypress, Project Manager.

 • 2008 – 2011 – Project Leader у компанії Jabil. Був відповідальний за підготовку нових продуктів (мобільні телефони, ТВ тюнери) до запуску у масове виробництво. Успішно запустив більше 20 продуктів.
 • 2011 і до тепер Project Manager у команії Cypress. Керує проектами із розробки програмного забезпечення для мікроконтроллерів PSoC. Успішно провів близько 40 проектів.


 • Тема доповіді: “Ефективна комунікація в організації та при переговорах”

  Рівень доповіді: для початківців  Основні тези:

  Ефективність комунікації в організації це поняття яке важко виміряти або оцінити. Всі погоджуються що комунікація є ключем до успішної діяльності, проте як переконатися що іформація передається без втрат і спотворень?

  Можна розрізнити наступні етапи передачі інформації:
  виникнення ідеї; кодування і вибір каналу; передача; декодування.
  При цьому інформації проходить через барєри повязані зі сприйняттям, семантичні барєри, невербальні барєри, невміння слухати і поганий зворотній звязок. Це може бути проілюстровано масою прикладів як з власного досвіду так і з практики великих світових компаній.

  Практичні поради щодо того як уникнути спотворень інформації: проясніть свої ідеї перед початком передачі, будьте готові до потенційних семантичних проблем, слідкуйте за мовою тіла, знаків, інтонаціями, демонструйте емпатію та відкритість, добивайтеся встановлення зворотнього звязку, слухайте.

  Навики ведення переговорів та нарад.
  Прийоми впливу на співрозмовника шляхом переконання.
  Каскадна техніка переривання неконструктивної дискусії.

 • Рівень 1: Touch – Turn – Talk;
 • Рівень 2: Пресікання конфронтації в емоційній площині;
 • Рівень 3: Пресікання конфронтації в метаплощині.
 • Відеозапис доповіді


  Презентація  plugin by phploaded.com