Відгуки LvivPMDay2013

До вашої уваги відгуки від кількох учасників минулорічної конференції:

Анатолій Охотніков:

“Було дуже приємно прийняти участь у конференції. Сподобалися доповідачі, матеріали та загальна атмосфера події. Хотілося б щоб більше часу виділил на доповіді – хотілось послухати ще :) Дуже дякую Lviv StartUp Club за організацію та запрошення – так тримати!”

Тетяна Голубєва:

“Дякую за цікаву конференцію. Досить приємною несподіванкою високий рівень доповідачів та цікаві доповіді. Сподіваюсь, що це лише початок, і будуть і наступні конференції для ПМів, оскільки таких конференцій проводиться досить мало.

Євген Богатирьов:

“Дякую організаторам за відмінну конференцію і запрошення. Незважаючи на те, що Ростислав скромно назвав її “бета-версією” – і організація, і рівень доповідей були на високому рівні. Досвід доповідачівдуже цікавий, багато моментів я взяв собі на замітку. Lviv Startup Club – ви робите хорошу і потрібну справу. Бажаю вам успіхів і подальшого росту!”

Віталій Подоба:

“Враження дуже класні від події. Я, взагалі, перший раз на такій події-Project Management Day, бо я досить новий в цій спеціалізації. Подія дуже сподобалась, я вже, навіть, списав три листочки нотаток і список дій, які робити після конференції, думаю це буде корисно. Квиточок окупився на всі 100%.
Мені було дуже приємно виступати для аудиторії. Дуже багато приділили мені уваги і на кофі-брейках було дуже багато корисної інформації від учасників і спікерів. Думаю афтепаті буде ще цікавішим.”


Зеник Матчишин:

“Конференція дуже сподобалася. В першу чергу, це була не технічна, тобто, що ми тут не говорили про технічні речі, а як керувати, які є нюанси, причому не тільки процеси, а й підходи до роботи з людьми, які є проблеми. Ну і , власне, я думаю, що вона вдалась як ПМ-конференція і дуже добре, що не технічні люди мають де поділитись тепер досвідом і почути досвід інших.”

Євген Богатирьов:

“В першу чергу хочу подякувати організаторам, хоч вони це називають “бета-версією”, на мою думку – дотягує на реліз, дуже добре і логістика, і контент, все було на високому рівні. Також я дуже вражений рівнем доповідачів і аудиторії, всі люди були підготовлені, всі горіли зацікавленістю, говорили на хорошому рівні, зразу відчувається, що люди вже, м”яко кажучи, не перший день цим займаються. І це відноситься як до спікерів так і до аудиторії, бо питання були дуже цікаві і такі, що заставляли задуматись.
Я хочу побажати організаторам, щоб вони проводили таке регулярно і якщо це “бета”, то навіть боюсь уявити наскільки вдалим буде реліз. Тому, що 100 на перший раз це дуже добре і бажаю в подальшому конференції виходити на міжнародний рівень і доповідачів з різних країн, і щоб зал був побільше, щоб вмістити тисячу , а не сто учасників.”

plugin by phploaded.com