Lviv PMDay 2013 After

16 листопада,  пройшла значна  подія в сфері менеджменту ІТ-проектів у Львові, а саме конференція Lviv PMDay 2013, яка зібрала близько 100 учасників- гостей, спікерів та партнерів. Організатором події виступив Lviv Startup Club – організація з більш ніж 5-ти річним досвідом проведення подібних заходів.

Подія почалась о 10:00 з вступного слова голови оргкомітету Ростислава Чайки. Після чого було відкрито потік доповідей. Програма конференції проходила в запланованому форматі – цілий день з 10:00 до 19:00 з двома кава-перервами та перервою на обід.

Відбувалась подія в конференц-залі готелю Reikartz Дворжец Львів, що по вул. Городоцькій 107. Приємна атмосфера залу додатково вносила свої позитивні моменти, а також в обідню перерву ресторан готелю частував гостей смачними стравами своєї кухні.

PMDay 2013

Протягом дня були обговорені запитання на такі теми, як:

  • зустрічі один на один з керівником або керівника з працівником,
  • що не потрібно робити проектним менеджерам, щоб не шкодити процесу
  • теми по управліню проектами, GameDev проти аутсорсингу
  • підняті запитання -хто відповідає за проблеми на проекті
  • що не треба бажати, а треба робити проектному менеджеру
  • порівняння Product management проти Project management
  • оцінка методу “критичного ланцюга ”

Також були розглянуті психологічні моменти в менеджменті темами про класифікацію світу для ефективного спілкування та про секретну зброю керівника – емоцйний інтелект.

Більше фото з конференції кожен бажаючий може переглянути на нашій Facebook-сторінці

PMDay 2013

Вкінці зустрічі був проведений круглий стіл, де всі бажаючі могли задати свої запитання спікерам та в інтерактивному режимі обговорити їх.

PMDay 2013

До вашої уваги також відео-відгуки від кількох учасників конференції:

 

Анатолій Охотніков: Було дуже приємно прийняти участь у конференції. Сподобалися доповідачі, матеріали та загальна атмосфера події. Хотілося б щоб більше часу виділил на доповіді – хотілось послухати ще :) Дуже дякую Lviv StartUp Club за організацію та запрошення – так тримати!

Тетяна Голубєва: Дякую за цікаву конференцію. Досить приємною несподіванкою високий рівень доповідачів та цікаві доповіді. Сподіваюсь, що це лише початок, і будуть і наступні конференції для ПМів, оскільки таких конференцій проводиться досить мало.

Євген Богатирьов: Спасибо организаторам за отличную конференцию и приглашение. Несмотря на то, что Ростислав скромно назвал ее «бета-версией» – и организация, и уровень докладов были на высоком уровне. Опыт докладчиков очень интересный, многие моменты я взял себе на заметку. Lviv Startup Club – вы делаете отличное и нужное дело. Желаю вам успехов и дальнейшего роста!

Для всіх бажаючих є можливісь переглянути повторно презентації спікерів, щоб пригадати можливо, якісь цікаві моменти, перейшовши за цим посиланням на нашу сторінку на Slideshare

Є загальнодоступними декілька відео з конференції, які ви можете переглянути на нашому YouTube-каналі.

Також є можливість, для тих хто ще це не зробив, замовити повне відео з Lviv PMDay 2013 заповнивши відповідну форму – заявку
Вартість відео становить – 200грн.

На останок дякуємо всім учасникам та партнерам конференції і до зустрічі на наступних подіях від Lviv Startup Club

plugin by phploaded.com