LvivPMDay2015 Spring After

30 травня відбулась конференція Lviv Project Management Day 2015 Spring – найбільша подія в Україні для проектних менеджерів. Основна мета конференції – це обмін досвідом між проектними менеджерами, а також сприяти розвитку проектних менеджерів та зробити управління проектами більш професійним.

Подія зібрала під одним дахом близько 350+ проектних ІТ-менеджерів з усієї країни та з різних ІТ компаній. Як уже зазначалось під час конференції діяли три потоки:

Конференція

  • First Step – потік для новачків, для тих хто лише планує стати PM. Ми говорили про те, як швидко можна стати проектним менеджером (з чого розпочинати); як розвивається кар’єра PM (до чого себе готувати), курси та тренінги – де краще навчатись, підбір команди та проведення співбесід.
  • Professional PMs– для досвідчених РМ-ів, головний акцент на обміні досвідом. Мова йшла про: ведення декількох проектів одночасно; “складні” замовники – як з цим жити; РМ не лише РМ, а й сейл (як одному замовнику продати декілька проектів); вирішення конфліктів у команді; замовники з різних країн – як з ними працювати.
  • Гнучкі методології – потік про Scrum, Agile, Kanban та все-все-все.

Усі презентації спікерів Ви можете переглянути тут.

Також на нашій ФБ – сторінці викладено фотографії.

А ще хочемо з Вами поділитися виступами таких спікерів як

Якщо Ви не встигли побувати на конференції, то можете замовити відеозапис конференції.


Також пропонуємо вам переглянути відеовідгуки учасників конференції

plugin by phploaded.com