На жаль, попередня реєстрація на Lviv Project Management Day 2016 Spring завершена :(

Квитки ще можна буде придбати безпосередньо на конференції (кількість обмежена!).

FAQ

Чи діє у вас групова реєстрація і які її умови?
Так, на конференції діє групова реєстрація після перших 50 квитків, тобто з цінової категорії «Ранні пташки». При оплаті 4-х квитків 5-ий квиток буде безкоштовний. Про реєстрацію групою вам слід повідомити нашого менеджера за допомогою поля «Додаткова інформація» при реєстрації, або на email: greg@startup.lviv.ua.

В мене є безліч цікавих кейсів, і я хотів би ними поділитися з відвідувачами. Чи це можливо?

Адміністрація конференції завжди відкрита до співпраці і з радістю розгляне ваші пропозиції стосовно доповідей та партнерства. Якщо ви хочете запропонувати доповідь чи партнерські відносини заповніть будь-ласка відповідну форму на сайті, або напишіть нам на rchayka@gmail.com

Чи можу я зареєструватися на конференцію зараз, але оплатити її в день події?
Можна, одначе, на жаль, ми не зможемо довго зберегти за вами сталу вартість квитка. Його ціна буде збільшуватися тим більше, чим менше часу залишиться до події.

Чи зможу я повернути кошти, якщо мені не виходить прийти на конференцію?

Якщо Ви не можете відвідати конференцію, гроші (за вирахуванням комісії 4%) можуть бути поверненні за місяць до конференції.

Ви має право у разі не відвідання конференції, та попереднього узгодження цього з організаторами (але не пізніше ніж за 24 год. до конференції), передати свій квиток іншій особі, попередньо узгодивши це з організаторами або обміняти свій квиток з поточної конференції на квиток наступної конференції.

Чи зможу я докупити квиток на другий день і за якою ціною?

Так, звичайно, Ви можете купити квиток на другий день сплативши різницю між квитками на поточний день.

Якщо я купую квиток на один день, коли я маю визначитись із днем, який я хочу відвідати?

Протягом тижня після оголошення повної програми у Вас буде можливість щоб визначитись із днем відвідування, Ви отримаєте повідомлення про складену програму.

Чи зможу я придбати квиток у день конференції?

На жаль, не зможете, за 3 дні до початку конференції, реєстрація закривається.

plugin by phploaded.com