В’ячеслав Москаленко – консультант і тренер з гнучких методологій в міжнародній компанії Luxoft.
В’ячеслав має більше 7-ми років досвіду впровадження гнучких процесів, перебуваючи на різних посадах, починаючи з розробника і закінчуючи управлінням проектів.

Більше 3-х років перебував у ролі Скрам Мастера, впроваджуючи скрам фреймворк та інші інженерні практики в команді з якою працював. Починаючи з 2011-го года В’ячеслав долучився до Agile Practice Center в компанії Luxoft, де він наразі працює. За весь час праці тренером гнучких методологій, В’ячеслав успішно провів декілька великих трансформацій клієнтам компанії Luxoft, використовуючи Scrum\XP и Kanban.

В’ячеслав має сертифікати CSM, CSP, PSM I, ICP, ICP-ACC.

Тема доповіді: «10 criteria: Scrum vs Kanban».

Рівень доповіді: Для досвідчених.

Тези доповіді:.

«Скрам для розробки складних та довготривалих ініціатив, Канбан для виконання потокових задач» – спрощена формула, яку досі багато хто використувуює за-замовчуванням, але іноді цю формулу доводиться тестувати або обгрунтовувати.

Були виключення, коли ця формула не спрацьовувала для команди ІТ підтримки, в той час, як Скрам не завжди підходив для розробки складних проектів.

Існує багато суперечок щодо вибору гнучкої методології. Але, все ж чи існують об’єктивні критерії вибору «Скрам або Канбан»?
Навіщо витрачати зайвий час та зусилля на впровадження Скраму, якщо від скраму залишиться тільки стендап зустріч!

Цю важливу думку ми намагалися донести до наших замовників – великого інвестбанку, де Luxoft Agile Practice проводила маштабну трансформацію підрозділу 80+ чоловік. В рамках цього підрозділу, наш клієнт впроваджував ініціативу по створенню окремої L3 команди, але до Канбан методу відносився скептично. Одним із аргументів було те, що в Канбані немає чарівної практики «комітменту на скоуп». Як не дивно, клієнт показав свою незацікавленність відмовлятися від plan-driven підходу.

Після двох років від початку трансформації, L3-гільдія, використовуючи чистий Канбан, є найефективнішою командою в підрозділі. Але найголовніше те, що замовник навчився ставитись грунтовно до підходу вибору гнучкого методу для своїх команд.

В’ячеслав Москаленко розповість багато цікавих деталей, пов’язаних з критеріями вибору Скрам або Канбан. Також буде ділитись своїм досвідом впровадження гнучких методологій.

plugin by phploaded.com