versh

Максим Вишнівецький – Delivery Quality Manager at Luxoft.

  • Сертифікований менеджер проектів (РМР, IPMA, CSM)
  • В ІТ 10 років.
  • Доповідач галузевих конференцій WhaleRaider, SPM, SoftwarePeople, Прагматик-ПМ, Agilebasecamp, Стратосфера, IT-Weekend.
  • Тренер навчального центру Стратоплан.ру

Тема доповіді: “Нас никому не сбить с пути, нам всё равно куда идти”

Основні тези:
Є у Фейсбуці чудова група “Общество нудных престарелых мизантропов”. А так як ви після цієї фрази обов’язково підете дивитися, що це за група, то нам буде про що “понудеть” під час доповіді. ))

Наприклад, про те, що ми завершуємо навчання у цих ваших інститутах і приходимо в ІТ-компанію з “понтом”, що ми вже написали код і здали проектів більше, ніж IBM і Microsoft. Ми кожен день зустрічаємо 22-річних сіньеров або синьйорів з резюме такої довжини і різноманітності технологій, що багаторукий Шива хапається за голову всіма цими багатьма кінцівками. Ми читаємо звіти Standish Group і думаємо – “йо-майо”, як же можна було так працювати, що провальними були трохи менш, ніж 100% проектів.


І з висоти свого досвіду ми вже можемо назвати причину цих провалів: «Вони ж працювали по вотерфолу. Звичайно, вони не могли нормально виконати проекти. Не те що ми, озброєні гнучкістю Agile, а ще краще ощадливістю Lean ». Управляти проектами – це ж просто.


І попрацювавши пару років в ІТ юний менеджер починає свою кар’єру з успішного проекту на аутсорс.
Милий замовник Грег або Джон, платить справно, а потім ще дає “бабос” на відрядження в Лондон чи Нью-Йорк. А в Лондон же не всякого запросять, вірно? Але ось починають люди йти з команди, в Лондон не кличуть уже, шеф щось проекти нові «менш досвідченим» колегам віддає. «WTF?», Запитує себе менеджер. Я ж класний ПМ, я ходив на тренінги (особливо, якщо їх оплачувала компанія), мені ж з самого Лондона писали “thank you”…

plugin by phploaded.com