Юлія Півень

JBS, HR Manager


Коуч організації, HR manager з понад 12 роками досвіду, з них 4 – в IT. Збільшила штат розробників у Чернігові у два рази. Відкрила другий офіс компанії у Житомирі.
Куратор напрямків Утримання співробітників на Україні, IT Ассоціації України

Євгеній Антонов

Head of BA in JBS Ukraine


16 років в IT Management, 8 років в System & Business Analisys, 10 реалізованих проектів.
Допомагаю розробляти рішення від концептуальної ідеї до запуску в експлуатацію.
Щодня борюся з ентропією в міру своїх можливостей.


Тема доповіді: “Новітні світові практики управління організаціями”

Тези доповіді:
В даний час продовжує розвиватися як практика, так і теорія управління організаціями. При цьому накопичені зміни в практиці призводять до відповідного розвитку теорії, а розвиток теорії у свою чергу впливає і на практики менеджменту.
Сьогодні у світі відбуваються сильні зміни на ціннісному рівні: старі шаблони, засновані на роботі у великих корпораціях або на заробітках пристойних грошей у будь-яких проектах перестають працювати, змінюючись потребами в самореалізації і розвитку особистості або роботою над невеликими, але відчутно корисними проектами. Розуміння закономірностей цього процесу дозволяє ефективно працювати в сучасному світі, будувати власну траєкторію розвитку, і впливати на стратегічне управління в організації.
Спіральна динаміка, методологія управління по Адизесу і інші підходи є порівняно новими, але складаються в дуже точну теорію, що описує структуру цінностей і внутрішню логіку розвитку як окремо взятої людини, так і соціальної групи, від організації до всього людства. Вони засновані на експериментальних дослідженнях, за результатами яких були сформульовані досить стрункі гіпотези про закономірності розвитку, підтверджені новими дослідженнями і практикою. Крім того вони вдало поєднуються як разом, так і з іншими сучасними практиками управління.
Представлена конструкція добре описує логіку розвитку менеджменту в ІТ, включаючи перехід до Agile і його подальшу трансформацію, а також ті тренди, які спостерігаються в навколишньому світі за межами ІТ. При належному рівні розуміння вона може перетвориться в робочий інструмент менеджера будь-якого рівня.

plugin by phploaded.com